Back to top

Internát

Na internáte bola vyhlásená súťaž o najkrajšie zariadenú izbu. Izba, ktorá právom vyhrala, a to so svojou dokonalosťou nám navodila pravú vianočnú atmosféru. Šikovnosť a kreativitu dievčat mnohí obdivovali.
30. 1. 2023
Naši študenti radi trávia svoj voľný čas športom. Mnohí z nich chodia do telocvične. V poslednom čase ich veľmi obľúbenou aktivitou je aj spoločná joga.
30. 1. 2023
Celý proces prebiehal počas príjemných diskusií a s  dobrým pocitom. Celá príprava mala svoje zvláštne čaro. Dievčatá prvých ročníkov piekli perníky. Vôňa čerstvých koláčov každého lákala na spoločné posedenie v kuchyni.
30. 1. 2023
Študentská rada mala v decembri svoje úvodné a hodnotiace zasadnutie. Program obohatil spoločný kultúrny program zúčastnených skupín a s nemalým očakávaním sa konala aj inaugurácia prvákov. Program bol dovŕšený spoločným spevom.
30. 1. 2023
Malý - veľký?... to je jedno. Každý z nás netrpezlivo očakáva príchod Santa Klausa, veď každý ho miluje. V spoločnosti krampusov (čertov) a anjelov zaklopal na každej izbe a priniesol jej obyvateľom malý darček.
30. 1. 2023
Advent, dni plné očakávania  pred sviatkami, sme si užili aj na ŠI. Na internáte nechýbala tradičná vianočná výzdoba. Žiaci sa mohli zapojiť do súťaže o nakrajšiu vyzdobenú izbu, navštívili vianočné trhy a koncerty v meste. 6. decembra nás navštívil Mikuláš. Hluční škriatkovia žiakom rozdávali sladkosti. Najočakávanejším dňom na internáte bol určite 19. december. V kultúrnej sále žiaci predviedli zábavný program a zaspievali si spolu tie nakrajšie vianočné pesničky.
24. 2. 2019
Koncom novembra do ŠI sme pozvali Magdolnu Móroczovú, ktorá už 15 rokov pôsobí, ako lektorka intímnych cvičení a zdravého životného štýlu. So žiačkami otvorene hovorila o zdravotných problémoch a o plnohodnotnom sexuálnom živote žien. Po dôvernom rozhovore nasledovala praktická ukážka cvikov.
11. 1. 2019
Významným dňom pre našich  prvákov bol  21. november. Po štvrťročnom hodnotení  nám prváci predviedli  program, v ktorom predstavili svoje divadelné a tanečné schopnosti. Ich prispôsobivosť následne vyskúšala žiacka rada
24. 11. 2018