Back to top

Sporteredmények

2022. 05. 21-én  Szigetszentmiklóson került megrendezésre a Kempo Európa Bajnokság, amelyen  az  1.SM diákja Földes Noémi nagyon szépen szerepelt, hiszen a Light Contact Nő 16-17 évesek  63-69 kg-os kategóriájában a 2. helyen  végzett. Az eredményhez gratulálunk!

26. 5. 2022

2022.05.10-én iskolánk tornatermében első alkalommal került  sor  a teqbal bajnokság megrendezésére. A teqbal egy új labdajáték ( magyar találmány), a lábtenisz asztali változata, domború asztalon  futball-labdával játsszák. Az első alkalommal megszervezett versengésre a Középfokú Sportiskola diákjai közül   11 csapat nevezett be. Annak ellenére, hogy új sportágról van szó, színvonalas mérkőzéseket láthattunk.  

Az első helyen Hobot Dominik és Karvai Patrik a IV. SG  tanulói végeztek,  ők  képviselik iskolánkat a pozsonyi országos döntőben. 

További sorrend : 2. hely Bindics Erik, Patasi Bence - IV.STC 

                                 3. hely Rados Félix, Végh Máté  - I. SM

                                 4. hely Szalay Levente, Megyeri László -4.STC 

 
11. 5. 2022

Nagy Vanda a II. SM tanulója a április 30-án Turócszentmártonban (Martin)  megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el.   Egyéniben  a 4. helyen, párosban 2. helyen, csapatban  szintén a 2.helyen végzett.  Eredményéhez gratulálunk !!!

4. 5. 2022

2O22.április 28-án és 29-én Nagyszombatban került megrendezésre a megyei olimpia. Az olimpia nyitóünnepséggel kezdődött, amelyen diákjaink Kósa Tamás és Csörgő László voltak a zászlóvivők, sőt Kósa Tamás olvasta fel az olimpiai eskü szövegét. Diákjaink szép sikereket értek el, hiszen iskolánk asztalitenisz – csapata : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik az 1.helyen végzett, ráadásul Laczkó Bálintot választották a verseny legjobb játékosának.

Zsonglőrködésben Hobot Dominik győzedelmeskedett, aki 40 perc alatt 3928 labdaérintést végzett, anélkül, hogy a labda leesett volna. A 2. helyet szintén iskolánk diákja, Vonyik Márk szerezte meg.

Atlétikában a következő tanulók jutottak be a döntőkbe :

Fodor Rudolf, aki végül 400 méteres síkfutásban 2. lett

Varga Máté 200 méteres síkfutásban 4.

Tóth Nóémi  800 méteres síkfutásban 5.

Horváth Dominik 200 méteres síkfutásban 5.

Bátky Jázmin távolugrásban 6.

Mészáros Erik súlylökésben 7.

Keszegh Kyra  100 méteres síkfutásban 8.

Rajtuk kívül nagyon szépen szerepeltek: Tóth Lilla, Veszprémi Rebeka,Kohút Réka, Farkas Márk, Peöcz Bálint, Szekeres Áron. Az eredményeikhez gratulálunk !

2. 5. 2022

Nagy Vanda a 2.SM tanulója április 8-án és  9-én a  Pozsonyban megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el. 

Egyéniben  a 4. helyen, csapatban a 3.helyen, párosban 2.helyen végzett. Vanda szlovák válogatott és TŠ Unlimited Levice versenyzője. Eredményeihez gratulálunk!!! 

13. 4. 2022

 Iskolánk asztaliteniszezői nagy csatában, nagyon magas színvonalú mérkőzésen 3:2 arányban győzedelmeskedtek  a Ladislav Dúbrava Gimnázium csapata felett, és így a  mi iskolánk  képviseli járásunkat a megyei olimpián, amely április  28-án Nagyszombatban kerül megrendezésre.   A csapat tagjai : Laczkó Bálint, Mészáros Donát, Danis Adrián, Karvai Patrik.  Az eredményhez  gratulálunk és sok sikert kívánunk a megyei olimpián! 

13. 4. 2022

Nagy Vanda a 2.SM tanulója április 8-án és  9-én a  Pozsonyban megrendezett országos bajnokságon szép sikereket ért el. 

Egyéniben  a 4. helyen, csapatban a 3.helyen, párosban 2.helyen végzett. Vanda szlovák válogatott és TŠ Unlimited Levice versenyzője. Eredményeihez gratulálunk!!! 

12. 4. 2022

Varga Tünde Emese a 2.SM tanulója április 9-én a  Pozsonyban megrendezett  karate országos bajnokságon a nagyon szép 3. helyen végzett az idősebb juniorok 68 kg-os  súlycsopotjában. Az eredményhez gratulálunk! 

12. 4. 2022

Birkózóink a kadét országos bajnokságon, amely március 26-án Nyitrán került megrendezésre, nagyon szép eredményeket értek el, hiszen Hegedűs Réka az 1.SM tanulója a 49 kg-os súlycsoportban országos bajnok lett, míg Bátky Jázmin a 2.SM tanulója a 68 kg-os súlycsoportban a 2. helyen végzett. 

Mindketten a dunaszerdahelyi birkózóklub versenyzői, és mindkettőjük edzője Gaál Attila. Eredményeikhez gratulálunk!!! 

6. 4. 2022

Varga Máté, a II. SG tanulója a február 20-án Pozsonyban megrendezett országos fedettpályás atlétikai bajnokságon a 400 m-es síkfutásban a nagyon szép  10. helyen végzett, előtte február 5-én a kelet -  szlovákiai atlétikai bajnokságon  400 méteren  4. helyezést, 200 méteren az 5.helyezést szerezte meg.  Az eredményeihez gratulálunk !!!  

21. 2. 2022

Varga Tünde Emese  a II.SM diákja 2021. december 4-én a Budapesten zajló  nemzetközi Kumite karateversenyen mind egyéniben mind csapatban  az 1. helyen végzett. Gratulálunk !!! 

10. 12. 2021

Nagy Vandának, a II.SM tanulójának sikerei 2021-ben diszkótáncban ( disco dance). Vandáról tudni kell, hogy több éve szlovák válogatott. Az eredményeihez gratulálunk!

20. 10. 2021

Oldalak