2023 júniusában Kassán került megrendezésre kosárlabdában az U17-es korosztály részére az országos bajnokság nyolcas döntője . Fenes Barbara az I.SM tanulója Somorja csapatával a nagyon szép harmadik helyen végzett, legyőzték Pöstyén és a pozsonyi Slovan csapatát , Rózsahegy csapatától viszont vereséget szenvedtek. Barbarának a sikerhez gratulálunk!
Sporteredmények
2023.06.13-án és 14-én iskolánkat 23 diák képviselte Dunaújvárosban egy nagyon színvonalas nemzetközi sportnapon, ahol mind a fiú mind a lány focicsapatunk strandfociban a 3. helyen végzett, míg a kézilabdacsapatunk strandkézilabdában a 4.helyen. Eredményükhöz gratulálunk!
2023. 05. 18-tól 21-ig a romániai Nagyváradon került megrendezésre a Karate shito ryu kobudo bo Európa- és világbajnokság, amelyen Varga Tünde Emese, a III.SM tanulója kiemelkedő eredményeket ért el több kategóriában is, hiszen a világbajnokságon 2 bronzérmet és egy 5.helyet sikerült szereznie, az Európa-bajnokságon pedig egy bronzérem, egy 5. hely és egy 7. hely volt a mérleg.
Eredményéhez gratulálunk!
2023.05.08-tól-15-ig Szencen került megrendezésre az UEFA által szervezett nemzetközi labdarúgó torna négy csapat részvételével: Szlovákia, Írország, Ukrajna, Lettország. Barnabás az írek és a lettek elleni mérkőzéseket végigjátszotta, teljesítményével az edzők nagyon elégedettek voltak. Gratulálunk Barnabás, további sok sikert! Eredmények: Szlovákia – Ukrajna 1:1, a tizenegyes párharcból Szlovákia került ki győztesként 3:1 Szlovákia – Lettország 0:0, tizenegyesekből Lettország csapata győzött Szlovákia – Írország 1:2
Szolgai Mátét és Csóka Bálintot, iskolánk volt diákjait, akik tavaly végeztek a sportgimnázium szakirányzaton, nominálták a szlovák válogatottba, igy részt vesznek az e héten kezdődő U20-as világbajnokságon, amely Argentínában kerül megrendezésre. Máté, Bálint, sok sikert kívánunk !
2023.04.27-én és 28-án került megrendezésre a Megyei Olimpia Nagyszombatban, amelyen iskolánk 7 tanulója indult atlétikában. (Több sportolónk a hétvégi mérkőzések miatt nem vehetett részt.) Kiemelkedő eredményt az I.SM tanulója Nagy Ákos ért el aki 100 m-es síkfutásban 11,99-ös eredménnyel a 3. helyen, a 200 m-es síkfutásban 24,05-ös idővel a nagyon szép 2. helyen végzett. Nagyon szépen szerepelt a 4x100-as lánystafétánk akik az 5. helyen értek célba. A csapat tagjai: Bozsek Brigitta, Tóth Lilla, Kürthy Réka, Szalay Réka. Eredményükhöz gratulálunk!
2023.04.26-án került megrendezésre Dél-és Észak-Komáromban az ARANYCSAPAT KUPA - nemzetközi teremlabdarúgó torna negyedik évfolyama, a londoni magyar - angol 6:3, az Európa-kupa győzelem 70. évfordulója, valamint a Zakariás és Lóránt 100. Emlékév alkalmából a határon átívelő magyar egység jegyében Kárpátalja, Erdély, Délvidék, Felvidék és Magyarország középiskolás csapatainak részvételével. A rendezvényen iskolánk labdarúgó csapata is részt vett és a nagyon szép 3. helyen végzett, ráadásul a legjobb felvidéki csapat díjjal jutalmazták. Jutalmazták még Németh Attilát – a legjobb kapusnak, Szolgai Bálintott- a legjobb mezőnyjátékosnak járó díjjal. A csapat tagjai : Németh Attila, Tarcsi Róbert, Szolgai Bálint, Füssy Szilárd, Méri Péter, Botló László, Dömény Máté, Csóka Szilárd, Szüllő Gábor, Zsidó Szilárd. Az eredményükhöz gratulálunk!
2023.04.15-én Hegedűs Réka az Ausztriában, Wolfurtban zajló nemzetközi birkózóversenyen az 50 kg-os súlycsoportban a nagyon szép 3. helyen végzett. Eredményéhez gratulálunk!
2023.04.18-én Nagy Vanda a III. SM tanulója, válogatott diszkótáncos lett Léván az év sportolója.
Gratulálunk, Vanda !
2023.04.13-án Somorján rendezték meg a járási kosárlabda döntőt a lányok részére, amelyen iskolánk csapata a nagyon szép második helyen végzett, hiszen lányaink magbiztos játékkal győztek előbb a Vámbéry Gimnázium csapata ellen 34:8-ra, majd a Magángimnázium csapata ellen 36:13 arányban. Az első helyért a somorjai Madách Gimnázium ellen játszottunk, amely végig szoros, izgalmas mérkőzést hozott, de végül a kimondottan kosárlabdásokból fellálló csapat győzedelmeskedett. Csapatunk tagjai: Bozsek Brigitta, Csontos Eszter, Fenes Barbara, Keszegh Kyra, Kohút Réka, Pénzes Mónika, Szalay Réka,Veszprémi Rebeka, felkészítő tanár: Szabó Zsuzsanna. Gratulálunk , nagyon szép volt lányok!!!
2023.04.05- én iskolánkban került megrendezésre a járási asztalitenisz -bajnokság, amelyen iskolánk csapata a 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Laczkó Bálint, Radoš Félix, Varga Noel. Gratulálunk!
2023.04.12-én Somorján rendezték meg a járási kosárlabda döntőt a fiúk részére, amelyen iskolánk csapata több kulcsjátékos hiánya ellenére is a szép 3. helyen végzett. A csapat tagjai: Csóka Szilárd, Huszárovics László, Kanócz Attila József, Mészáros Erik, Radoš Félix, Szalma Dániel Zsolt, Szűcs Lajos Simon,Varga Máté. Eredményükhöz gratulálunk!












